O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

Úvodní stranaIT služby › Antivirová řešení

Antivirová řešení

Jedním z prvků ochrany dat je nasazení antivirového řešení. V této oblasti máme proškolené odborníky zejména na produkty společnosti AVG Technologies CZ, s.r.o. a ESET software spol. s r.o.

U všech produktů obou společností provádíme takové nastavení programu, které je většinou pro zákazníka bezúdržbové. Zákazník se tak může spolehnout na funkčnost programu a plně se věnovat své práci. U zákazníků, kteří mají aplikační server, jsme schopni dosáhnout plného vzdáleného dohledu nad bezpečností celé počítačové sítě včetně vzdálené instalace na pracovní stanice a automatických aktualizací prostřednictvím aplikací AVG Admin pro produkty firmy AVG Technologies a ESET Remote Administrator pro produkty firmy ESET.

Obě společnosti nabízí řadu antivirových produktů. Pro potřeby státní správy doporučujeme produkty, které jsou navrženy tak, aby dynamicky chránili vaši činnost na Internetu před nejpokročilejšími hrozbami, ať už se jedná o online transakce, e-mailovou komunikaci nebo nakládání s citlivými daty. Takovými produkty jsou bezesporu AVG Internet Security Business Edition 2011 a ESET Smart Security 4 Business Edition.

Více informací o produktech

Kontakt na pracovníky

Bc. Tomáš WinigeBc. Tomáš Winige
produktový specialista
volejte: 776 667 949
pište: tomas.winige@asi.cz

Václav Kalbáč, DiS.Václav Kalbáč, DiS.
produktový specialista
volejte: 608 937 017
pište: vaclav.kalbac@asi.cz

Napište nám


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné