Aktuality

Úvodní stranaAktuality

 ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

22. 9. 2020 proběhl technologický den na GINIS Express

05.10.2020


 I v době koronavirové firma GORDIC pro své zaměstnance, spolupracovníky pořádá technologické dny s cílem zlepšit naše znalosti a seznámit nás s novinkami jednotlivých programů. Školení však probíhá vzdáleně pomocí videokonferencí. 
V září to bylo k modulům řady GINIS Express SQL a to OBJ - objednávky, ROB - registr obyvatel, ESU - externí subjekty a ISU - interní subjekty.

Osnova technologického dne:
- prezentace novinek
- propojení jednotlivých modulů
- propagace SQL verzí
- praktické zkušenosti dealerů s nasazením SQL verzí
- diskuze

Ukázána byla administrace vazby spisové služby GINIS Standard na ekonomické moduly GINIS Express. Tato vazba umožňuje zaevidované došlé faktury, které příjdou do spisové služby např. datovou schránou předávat do modulu kniha došlých faktur k dalšímu zpracování. Nebo předání vystavených faktur do spisové služby pro vypravení zásilek.

Další ukázka se týkala modulu vystavených objednávek, který je možné rozšířit i o došlé objednávky, evidenci smluv a dodatků. 

 


Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi.