O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

Úvodní stranaIT služby › Outsourcing HW a IT služeb

Servisní smlouva formou outsourcingu

Naše firma v oblasti státní správy a samosprávy nabízí prostřednictvím outsourcingu služby spojené s bezproblémovým chodem aplikací pro provoz kompletní agendy ve státní správě a školení k těmto produktům, údržbu databázových a aplikačních serverů, údržbu hardware, počítačových sítí a další. S organizací, která má zájem využívat outsourcingových služeb, uzavíráme „servisní smlouvu“. Smlouva je uzavřena zpravidla na 24 měsíců.

Proč je vhodné využívat služeb outsourcingu?

Outsourcing se považuje za obchodní rozhodnutí, které má vést ke snížení nákladů. V oblasti IT využívají outsourcing společnosti, které poznaly, že vlastní vývoj a údržba jejich informačního systému je pro ně z ekonomického hlediska nevýhodná. Náklady na zajištění specializované činnosti jsou při využití outsourcingu zpravidla výrazně nižší.

ASI informační technologie s.r.o. má pro danou problematiku proškolené odborníky. Naši specialisté jsou zkušení v administraci serverů, zajištění chodu pracovních stanic a jsou schopni poskytovat efektivní podporu uživatelům. V dnešní době využívá našich služeb prostřednictvím servisní smlouvy např. MěÚ Loštice, MěÚ Javorník, MěÚ Hanušovice, MěÚ Bludov, MěÚ Štíty, MěÚ Vrbno pod Pradědem, MěÚ Staré Město, MěÚ Horní Benešov, OÚ Ruda nad Moravou, OÚ Libina, OÚ Oskava, OÚ Rájec, OÚ Bohdíkov, OÚ Dubicko, OÚ Petrov nad Desnou a v neposlední řadě Městské kulturní středisko a knihovna Mohelnice.

Výhody servisní smlouvy:

 • priorita zásahu před organizacemi bez servisní smlouvy
 • nižší náklady poskytovaných služeb
 • nižší náklady cestovného
 • pravidelná záloha dat
 • měsíční paušální platba
 • možnost vzdálené správy

Činnosti servisní smlouvy:

 • údržba databázových a aplikačních serverů
 • údržba počítačové sítě
 • prodej a údržba hardware – jsme schopni doporučit konkrétní řešení a provést následnou realizaci. Naším dodavatelem a výrobcem kvalitní výpočetní techniky je AT Computers a.s.
 • prodej a údržba software firmy Microsoft
 • nasazení antivirových řešení společností AVG Technologies CZ, s.r.o. a ESET software spol. s r.o. včetně jejich vzdálené správy v síti
 • školení zaměstnanců úřadu, konzultace k IS organizace

Řekli o nás ...

Město Loštice má se společností ASI informační technologie s.r.o. uzavřenu servisní smlouvu již od roku 2002. Prostřednictvím této smlouvy je zajištěn chod IS úřadu v celém spektru (správa IT – SW, HW, implementace nových modulů, zaškolení pracovníků, pravidelný servis, vzdálená správa atd.). Od roku 2009 máme uzavřenu servisní smlouvu na dva roky, jelikož v rámci elektronizace veřejné správy - E-governmentu předpokládáme rozšíření spolupráce a vnímáme uzavření dlouhodobějšího smluvního vztahu jako účinný nástroj pro budoucí plánování investic do IT.

Ing. Jolana Slavíková, Město Loštice


S firmou ASI informační technologie s.r.o. máme již od roku 2000 uzavřenou servisní smlouvu, prostřednictvím které nám zajišťují údržbu počítačové sítě, počítačů a bezproblémový chod serveru. V roce 2008 se nám podařilo rozšířit servisní smlouvu i na Městské kulturní středisko – Kulturní dům v Mohelnici. Firma ASI nám pomohla realizovat náš projekt na obnovu výpočetní techniky pro veřejnost a pořízení aplikačního serveru potřebného pro nový knihovní systém připravený pro vzdálené napojení okolních knihoven.

Mgr. Dagmar Protivová, knihovna Mohelnice

Reference

Výhody servisních smluv ASI informační technologie - 2. 11. 2010
Společnost ASI informační technologie nabízí servis na tzv. servisní smlouvy. V rámci této služby zajišťuje naše firma komplexní servis organizace v oblasti IT.

Knihovna Mohelnice využívá outsourcing již osm let - 16. 12. 2008
Od roku 2000 zajištujeme v knihovně údržbu počítačové sítě, počítačů a bezproblémový chod serveru. Připravujeme rovněž nové internetové stránky s on-line katalogem.

Kontakt na pracovníky

Bc. Tomáš WinigeBc. Tomáš Winige
produktový specialista
volejte: 776 667 949
pište: tomas.winige@asi.cz

Václav Kalbáč, DiS.Václav Kalbáč, DiS.
produktový specialista
volejte: 608 937 017
pište: vaclav.kalbac@asi.cz

Napište nám


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné