O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Zbrusu nová školící učebna v Mohelnici

Zbrusu nová školící učebna v Mohelnici

Zveřejněno: 08.10.2013

Každý z nás zná pořekadlo, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. V ASI informační technologie jsme si to mohli v srpnu 2013 vyzkoušet na vlastní kůži, kdy jedna praská hadička způsobila vytopení celé firmy.

Zákazníkům, kteří nám pomohli zapůjčením vysoušečů ještě jednou velice děkujeme. Věříme, že tato "kalamitní situace" neovlivnila naše obvyklé služby a většina zákazníků se o tomto dočasném problému dozvěděla až nyní.

A jak se také říká, vše zlé je pro něco dobré. Jedním z těch dobrých aspektů je renovace školící místnosti a zázemí pro účastníky školení. Kromě nových dveří, vymalování zdí, položení nových koberců,  zbrusu nového dataprojektoru zavěšeného u stropu, byla nainstalována nová mobilní učebna s nejnovějším softwarem (Windows 8).

Jako kdysi, tak i nyní dobu na školení účastníkům zpříjemňují profesionální fotografie našeho kolegy Jiřího Ferbínka, které jsou vystaveny ve školící místnosti i v kuchyňce. Stejně tak kuchyňka s prostorem pro posezení byla zmodernizována a přestavěna. 

Věříme, že veškeré počiny spojené s rekonstrukcí učebny zpříjemní ještě více každé školení, kterého se naši zákazníci zúčastní.

 

Fotky:

Autor:

Zuzana Kaňková

MS Office, ECDL testy (Core, Advanced)

Zasvětí Vás do programů MS Office a Windows a ukáže spoustu zajímavých vychytávek a užitečných věcí, které každý uživatel jistě ocení. Hlavní mottem je efektivita a usnadnění kancelářské práce. ECDL testerem je od roku 2005. V roce 2015 získala akreditaci v úrovni Advanced.

Zastřešuje školení a ECDL testy ve školícím středisku Efektivní školení.cz. Spolu s Věrkou Urbanovou neustále připravuje nová témata a lektory.

Energetika
Ubytování a turistika