O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Už znáte Správu hrobových míst v GINISu?

Už znáte Správu hrobových míst v GINISu?

Zveřejněno: 24.09.2013

Správa hrobových míst (SHM) je jedním z rozšiřujících modulů agendy GINIS DDP. Dalšími rozšiřujícími moduly jsou – Evidence poplatků ze psa a modul RAP (webová aplikace, která poskytuje přehled o pohledávkách občanům či externím firmám).

V SHM je možné evidovat Správu pohřebiště, kde je možné nastavit libovolný počet pohřebišť, které jsme dále schopni vnitřně dělit do stromové struktury. U nejnižších součástí stromové struktury – hrobových míst – je možné evidovat příslušenství hrobu, seznam pohřbených osob, sazby poplatků navázaných na tento hrob a nájemní smlouvy.

Nastavení sazby jsou stejné jako v modulu Evidence poplatků ze psa. Tyto sazby lze seskupovat do ceníků, které lze nadefinovat na jednotlivé části stromové struktury pohřebiště.

V SHM jsme schopni navázat nájemné smlouvy. Jednotlivá smlouva může být navázána na více poplatníků se stanoveným podílem a naopak, je možné aby jeden poplatník měl několikero smluv.

Jelikož je možné mít SHM navázáno na DDP, je nám umožněno generovat předpisy přímo ze SHM do DDP. Jedná se tedy o rozšířenou obdobu evidence případů v DDP. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Fotky:

Autor:

Tadeáš Pechan

Poplatky, přestupky, registry

Zabývá se praktickým školením programů GORDIC, kdy si uživatel vše vyzkouší, ptá se a hned dozvídá...

Během školení Vám lektor vysvětlí vše od salda, vymáhání místních poplatků, tiskových sestav až po generování složenek v programu DDP (GINIS Express i Standard). Dále navázání DDP na pokladnu, finační účtárnu a v komunikaci s bankou spáruje bezhotovostní platby.

Podívá se s Vámi na oblast Přestupků - PRR (vnitřní věci, motorová vozidla, městská policie), Registr obyvatel - ROB (všeobecnou práci s programem a načítání změnových dávek s návazností na Registr obyvatel - Volby - ROV a Matriku).

Energetika
Ubytování a turistika