O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Představujeme nové lektory: PhDr. Marie Novotná

Představujeme nové lektory: PhDr. Marie Novotná

Zveřejněno: 11.11.2016

Opět pro Vás připravujeme NOVINKY! Pojďme si představit lektory a témata, na které se můžete těšit.

 

PhDr. Marie Novotná

Lektorka s dlouholetou praxí v oblasti personalistiky, vzdělávání a poradenské činnosti. Zaměřuje se především na odborná personalistická témata – např. výběrová řízení, využití psychodiagnostiky ve vedení lidí, tvorba strategie personálního řízení, personální politika, vzdělávání zaměstnanců, atd. Výběrová řízení realizuje také pro firmy na objednávku pro zaměstnavatele v podnikatelské i nepodnikatelské sféře (státní správa, samospráva, zdravotnictví, sociální služby, atd.).

Působila jako odborný pracovník a manažer veřejné správy (státní správa a samospráva), v oblasti zdravotnictví, několik let spolupracovala s obcemi při tvorbě právních předpisů obcí (obecně závazné vyhlášky v samostatné působnosti a nařízení v přenesené působnosti). Zná dobře problémy, se kterými se obce potýkají, a ráda se s nimi podělí o své zkušenosti.

 

Přednáší v rekvalifikačních kurzech personalistiky.

 

V poslední době působila také jako lektorka základní finanční gramotnosti (projekt SEKO).

Účastníkům kurzů dokáže předat nejen nové informace, ale vede je citlivě a empaticky, ráda se s nimi zasměje. „Nutí“ je zapojovat „malé šedé buňky“, aktivně přemýšlet o sobě, o jiných lidech, o životě, o pracovních zkušenostech, atd. V lektorské činnosti využívá nejrůznějších příkladů ze své dlouholeté praxe. S klienty o nich diskutuje a vede je k samostatnému uvažování. 

 

Personální výběrové řízení - realizace

Jak zrealizovat personální výběrové řízení? Co je nutné a na co byste neměli zapomenout? Ucelené školení zaměřené na proces výběrového řízení, od jeho vyhlášení, pohorovy přes hodnocení účastníků a potřebné dokumentace.

 

Autor:

Ing. Věra Urbanová

MS Office

Provede Vás světem textů, tabulek, prezentací a dalších PC dovedností.

Je součástí vzdělávacího týmu www.efektivniskoleni.cz, v rámci GORDIC školení je zaměřena především na nabídku ekonomických školení. Současně se věnuje propagaci, prodeji dalších služeb (webové aplikace, www stránky, IT služby aj.) a možnosti dotačních titulů pro veřejný i soukromý sektor. 

 

Energetika
Ubytování a turistika