O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › WinESU - evidence externích subjektů

WinESU - evidence externích subjektů

Zveřejněno: 31.10.2013

Rodina programů G0 se nám rozrůstá o pár dalších členů. Mezi nejnovější přírůstky patří WinESU, WinRKS a WinSML. V tomto článku si blíže popíšeme funkci modulu WinESU – Externí subjekty.

Externí subjekty jsou implementovány jako samostatný modul, který je součástí WinSML – Smlouvy a WinRKS – Rozpočtový a kontrolní systém. Co jsou vlastně Externí subjekty? Externím subjektem se myslí fyzická osoba, podnikající fyzická osoba, právnická osoba atd.

Každý externí subjekt je rozlišován svým přiděleným ID, evidují se u něj základní údaje jako jméno, příjmení, IČ, kontaktní údaje, bankovní účty, zastupující osoby apod.

Podporují se zde kontroly na registry – kontrola datových schránek, ISZR – základní registry, INR – insolvenční rejstřík, ARES – kontrola údajů na IČ a FS – ověření spolehlivosti plátce DPH.

V budoucnu se počítá rozšíření komunikace s ostatními moduly G0.

Fotky:

Autor:

Tadeáš Pechan

Poplatky, přestupky, registry

Zabývá se praktickým školením programů GORDIC, kdy si uživatel vše vyzkouší, ptá se a hned dozvídá...

Během školení Vám lektor vysvětlí vše od salda, vymáhání místních poplatků, tiskových sestav až po generování složenek v programu DDP (GINIS Express i Standard). Dále navázání DDP na pokladnu, finační účtárnu a v komunikaci s bankou spáruje bezhotovostní platby.

Podívá se s Vámi na oblast Přestupků - PRR (vnitřní věci, motorová vozidla, městská policie), Registr obyvatel - ROB (všeobecnou práci s programem a načítání změnových dávek s návazností na Registr obyvatel - Volby - ROV a Matriku).

Energetika
Ubytování a turistika