O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

ďż˝vodnďż˝ strana ďż˝ ďż˝lďż˝nky ďż˝ Školení obchodního telefonování Lucie Trnečková

Školení obchodního telefonování Lucie Trnečková

Zve�ejn�no: 01.03.2018

Jak získat nové tipy na úspěšné obchodní telefonování se zákazníky? Jak si osvojit zaručené metody známého obchodního kouče Miroslava Prince? K tomu vám zaručeně poslouží tento kurz.

Lucie absolvovala jednodenní seminář o obchodním telefonování v Brně.

  • 20. 2. 2018 - Jak zvýšit úspěšnost telefonování, Brno - lektor: Miroslav Princ

Krátce o lektorovi:

M. Princ působil přes 20 let na obchodních pozicích, při nichž si sjednal po telefonu tisíce obchodních jednání. Nejen v ČR, ale i např. v Kanadě a v USA.
Poté se rozhodl pro velkou změnu a vydal v roce 2013 knihu Jak uspět při obchodním telefonování. Učí a předává své zkušenosti obchodníkům i vedoucím obchodních týmů pomocí jeho osvědčených nástrojů, školení, publikací, apod.

 

Průběh školení: 

Seminář proběhl výkladem od lektora i formou dialogu. Bylo možné prát se na dotazy a lektor aplikoval odpovědi na konkrétních příkladech. Představil své rady a tipy, které využívá během koučování obchodníků, kteří chtějí úspěšněji prodávat.
Př. zavrhuje používání slova Nabídka (vyvolává odmítací reflex u lidí) a zaměňuje jej slovy Představit, Doporučit apod., dále bychom měli hovořit s klientem tak, jako bychom mluvili k sobě samému (jak to vyhovuje nám). Prakticky vysvětlil další tipy dle jeho struktury P-I-Z-Z-A (pozornost, informovat, zaujmout, 
zeptat se, akce).

Součástí kurzu byly i tištěné materiály a kniha M. Prince o obchodním telefonování. Mimo jiné na jeho webu můžete sledovat tipy, newslettery nebo videa. Např. Rozhovor s úspěšným obchodníkem Janem Laiblem.

Pro více informací přejděte na web: www.prodejpotelefonu.cz

Fotky:

Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz