O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

Úvodní stranaČlánky › Město Javorník dalším zákazníkem využívajícím GINIS®

Město Javorník dalším zákazníkem využívajícím GINIS®

Zveřejněno: 19.12.2009

 Město Javorník čítající na 3000 obyvatel využívá software firmy GORDIC již řadu let. Letos se však rozhodlo k velkému kroku a v polovině roku přešlo z produktové řady G0 na G1 GINIS a nebyla to jediná výzva – ve stejný čas se stalo plátcem DPH.

Vedoucí finančního oddělení Ing. Marii Fomiczewové (MF) jsme za firmu ASI informační technologii s.r.o. položili několik otázek:

Jak hodnotíte nasazení systému GINIS® na Vašem úřadě?

MF: Obtížný začátek byl proto, že jsme Ginis® rozjížděli uprostřed roku a zároveň s počátkem účtování o DPH, takže to byly 2 nové věci souběžně. Situaci hodně zkomplikoval problém, že nasazená verze neměla 8-místný ÚZ a 3 uzávěrky byly přetahovány zpět do G0 a došlo k chybám při zpětném přenosu do GINISu®. Tým ASI tyto komplikace řešil ochotně, ale byl závislý na centrálním programátorském řešení, které se vleklo poměrně dlouho. Jinak je však tým ASI velmi pružný a ochotný při řešení našich případných potíží a hlavně trpělivý při vysvětlování našich počátečních neznalostí a seznamování s programem. Metodiku práce jsme změnili, zatím nemůžeme úplně přesvědčeně říci, zda k lepšímu.

Můžete napsat přínos systému GINIS® pro organizaci?

MF: Vazba s pokladnou a vazba s DDP zde před GINISem® nebyla zavedena, takže to je určitě přínosem a zjednodušením práce. Také rozborové sestavy jsou velmi užitečné a praktické.

Bylo obtížné si zvyknout na nový program?

MF: Přiměřeně inteligenci každého uživatele.

Je nový program spolehlivější? Splnil Vaše očekávání?

MF: Teď po překonání počátečních potíží už ano.

Doporučila byste GINIS® i jiným organizacím obdobné velikosti úřadu?

MF: Ano.

Tímto bychom rádi poděkovali zaměstnancům Města Javorník za projevenou důvěru a přejeme jim hodně zdaru v dalších letech.

Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz