O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

Úvodní stranaČlánky › Efektivní nástroj pro podepisování dokumentů pro vedoucí pracovníky

Efektivní nástroj pro podepisování dokumentů pro vedoucí pracovníky

Zveřejněno: 03.07.2013

V posledním době, a to hlavně kvůli rozvoji e-governmentu (datové schránky, digitalizace písemností, ...), roste potřeba starostů i dalších vedoucích pracovníků, mít pod kontrolou důležité písemnosti, které  vznikají na úřadě, případně jsou odesílány mimo úřad prostřednictvím datových schránek. Schvalovací proces písemností je jednou z nejdůležitějších součástí v životním cyklu digitálních dokumentů.

Aby byl tento schvalovací proces co nejefektivnější a nejpřehlednější bez toho, aby vedoucí pracovníci dokumenty měli ve správě, připravili jsme pro Vás modul EPK – Elektronická podpisová kniha. EPK umožňuje  starostům a dalším vedoucím pracovníkům, bez nutnosti znát specializované agendy Spisové služby IS GINIS, provádět přes jednoduché webové rozhraní schvalování a podepisování písemností na žádost referentů předkladatelů v rámci úřadu.

Referent  odpovědný za předložení dokumentů ke schválení a podpisu provádí předložení písemnosti  ve svém obvyklém pracovním prostředí spisové služby.

Starosta nebo jiný vedoucí pracovník si může prostřednictvím modulu elektronické dokumenty prohlédnout, a pak je jednotlivě či hromadně schválit a podepsat anebo naopak zamítnout, dát k přepracování.

Dokumenty schválené, podepsané resp. zamítnuté a vrácené k přepracování, se v příslušných přehledech vrátí zpět předkladateli do běžného pracovního prostředí (spisová služba rozšířená o funkčnost EPK).

V případě zájmu o bližší informace k tomuto modulu nás kontaktujte.

Zdroj: www.gordic.cz

Fotky:

Autor:

Mgr. Jaromír Filip

Spisová služba, ECDL

Univerzální lektor schopný jedním dechem fundovaně vysvětlit vše od Spisové služby (SSD, SSL) a její metodiky, přes agendy navázané na spisovou službu (Czech POINT, základní registry, ...) až po ECDL školení a testy.