O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

Úvodní stranaČlánky › ASI podporuje studium svých zaměstnanců

ASI podporuje studium svých zaměstnanců

Zveřejněno: 21.12.2009

 

Ve firmě ASI informační technologie podporujeme vzdělání našich zaměstnanců. V nynější době studují vysokou školu hned tři.

 

Lenka Kindlová již druhým rokem navštěvuje Moravskou vysokou školu v Olomouci, kde se věnuje studijnímu oboru Management a ekonomika ve veřejném sektoru. Náplň studia jí tak pomáhá rozšířit znalosti nejen v oblasti účetnictví ve veřejné správě.

Miloslav Ondilla začal studovat marketing a reklamu zaměřenou na praxi na univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, na které vyučuje např. marketingový ředitel firmy Baťa. Jelikož se marketingem ve firmě a hlavně pro zákazníky (internetový marketing) zabývá, rozhodně využije teoretické informace a praktické poznatky ze studia. Ročníkovou práci píše na téma Propagace v oblasti turistiky a regionálního rozvoje, zaměří se tak na portál Znatemapu.cz, který provozujeme.

Magda Přikrylová se zase věnuje prvním rokem studijnímu programu Informační věda na Slezské univerzitě v Opavě, jehož hlavní náplní je studium pohybu informací ve společnosti, který v dnešní době probíhá především prostřednictvím internetu a knihovnických databází.

ASI se nám na termíny návštěv školy a na období skládání zkoušek přizpůsobuje, což velmi oceňujeme. A doufáme, že díky nově nabytým znalostem, bude naše práce ještě kvalitnější.

Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz