O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Další akreditace MV ČR programu Rušení trvalého pobytu - praktická cvičení

Další akreditace MV ČR programu Rušení trvalého pobytu - praktická cvičení

Zveřejněno: 21.04.2016

V dubnu 2016 jsme úspěšně akreditovali vzdělávací program Rušení trvalého pobytu - praktická cvičení. (AK/PV-151/2016 pro úředníky - AK/VE-102/2016 - pro vedoucí úředníky) Lektorkou je Ing. Jana Kovačová

 

Cílem tohoto praktického školení je účastníky upozornit na jednotlivé části správního řízení, v nichž se v praxi vyskytují problémy a pochybení a tyto následně na praktických příkladech procvičit.

 

V rámci tohoto kurzu je uplatněn specifický přístup k účastníkům – tito řeší ve dvou až tříčlenných skupinkách konkrétní praktické úkoly vztahující se k určitému procesnímu úkonu, čímž mají možnost lépe přisvojit projednávanou problematiku.

Účastníci kurzu obdrží vzory některých písemností, které se v rámci řízení vyhotovují.

Věřím, že se Vám bude školení líbit.

 

Autor:

Zuzana Kaňková

MS Office, ECDL testy (Core, Advanced)

Zasvětí Vás do programů MS Office a Windows a ukáže spoustu zajímavých vychytávek a užitečných věcí, které každý uživatel jistě ocení. Hlavní mottem je efektivita a usnadnění kancelářské práce. ECDL testerem je od roku 2005. V roce 2015 získala akreditaci v úrovni Advanced.

Zastřešuje školení a ECDL testy ve školícím středisku Efektivní školení.cz. Spolu s Věrkou Urbanovou neustále připravuje nová témata a lektory.

Energetika
Ubytování a turistika