O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

ďż˝vodnďż˝ strana ďż˝ ďż˝lďż˝nky ďż˝ Nová školení! Time Management a Asertivita

Nová školení! Time Management a Asertivita

Zve�ejn�no: 24.05.2018

Připravili jsme si pro Vás nová témata zaměřená na sociální oblast a rozvoj osobnosti. Využijete je jak při své práci, tak i v každodenním životě. 

 Lektorkou je Mgr. Soňa Coufalová, která působí v oblastech pedagogiky, psychologie a rozvoje osobnosti. Těšit se můžete na tato dvě témata:

Informace o tématech: 

1.) Osvojíte si plánování svého pracovního i volného času, efektivně si budete umět zorganizovat svůj čas. Vše potřebné k tomu, jak si plánovat svůj čas zjistíte na školení Time management

Školení využijí nejen ředitelé a vedoucí pracovníci, kteří potřebují účelně rozvrhnout časový plán a nejlépe využít potenciál času pro rozvoj týmu, ale i všichni odborní pracovníci či obchodníci.

2.) Po absolvování školení Asertivita zjistíte, jak snadné je reagovat s klidem na nepřiměřenou kritiku, díky čemuž si zvýšíte i vaše sebevědomí. Záměrem školení na je naučit Vás vše potřebné k tomu, abyste uměli asertivně a vždy pohotově reagovat v každodenních situacích, jako jsou komunikace se zákazníky, úředníky, s kolegy v práci, apod.

Naučíte se rozlišit různé komunikační styly jednání. Pochopíte, jak fungují asertivní principy a techniky a zjistíte jak je aplikovat do praxe. Také si budete uvědomovat, kdy je asertivita na místě a kdy ne.

Přihlášení můžete provést kliknutím na odkaz nebo u organizátorky školení Lucie Trnečkové, email: lucie.trneckova@efektivniskoleni.cz nebo tel: +420 777 938 996.

Přejeme pěkný den.

Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz