O firmě | Kontakty | Povedlo se | Kariéra | Podpora | Youtube

× Facebook Sledujte nás na Facebooku Vyplatí se to ;-)

Úvodní stranaČlánky › Město Chropyně využívám mzdový systém GINIS PAM

Město Chropyně využívám mzdový systém GINIS PAM

Zveřejněno: 14.11.2007

 Prvního září 2007 byl předán do rutinního provozu modul PAM, který rozšiřuje funkčnosti informačního systému GINIS na Městském úřadu Chropyně.

Implementace a testovací provoz proběhli v rekordně krátkém čase během prázdnin a srpnové výplaty již byly kompletně zpracovány modulem PAM. Je to především zásluha mzdové účetní paní Večeřové, která si velmi rychle osvojila ovládání programu a zadala do systému všechna potřebná data včetně zpracování všech měsíců zpětně k lednu 2007.

Přes počáteční nedůvěru způsobenou především jiným ovládáním a nutností zadat všechna mzdová i personální data do nového systému, dnes oceňuje paní Večeřová provázanost modulu PAM na ostatní části systému GINIS, především modul BUC – Komunikace s bankou a komplexní nabídku tiskových výstupů zahrnujících i zákonem stanovené statistické výkazy. A jak se nám sama svěřila, s nových programem je velmi spokojená.

Za tým ASI Mohelnice Mgr. Tomáš Miketa

 

Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz