O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Nový přístup do Gmailu

Nový přístup do Gmailu

Zveřejněno: 03.11.2014

Google představil svoji novou službu Inbox.

Jedná se o čtečku pro Gmail. To v praxi znamená, že k poště můžete přistupovat dvěma způsoby – buď skrze klasický Gmail a jeho mobilní aplikace, nebo nově v Inboxu.

Inbox rozhodně nebude pro každého. Vyžaduje trošku jiný přístup, protože to prostě není klasický webmail. V Inboxu se přečtená pošta nemaže, ale vyřizuje. V Inboxu se neseskupují pouze poštovní diskuze, ale i tematicky podobné zprávy. V Inboxu už v základním seznamu zpráv vidíte náhledy příloh – zvláště obrázky – a tyto přílohy můžete jedním kliknutím rovnou otevřít. Pokud vám tedy chodí mnoho zpráv s přiloženými fotografiemi, váš seznam doručené pošty může v Inboxu připomínat spíše výpis z jakési sociální sítě. Pokud vám chodí každý den enormní množství zpráv a jste zvyklí zrakem rychle přelétnout jednořádkové nadpisy zpráv, Inbox si nepořizujte, poněvadž zde každá ze zpráv zabere mnohem více vertikálního prostoru.

Více na: http://www.zive.cz/clanky/inbox-takhle-se-ma-podle-googlu-pracovat-s-e-maily/sc-3-a-175890/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=copylink

Zdroj: zive.cz, technet.cz

Autor:

Václav Kalbáč

Odborník na hardware a software, který Vás jistě překvapí nejen znalostmi, ale i svým vzhledem.

Energetika
Ubytování a turistika