O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › GINIS anonymizér - anonymizujte dokumenty, smlouvy, ...

GINIS anonymizér - anonymizujte dokumenty, smlouvy, ...

Zveřejněno: 22.06.2015

V souvislosti se zveřejňováním smluv (ať už ze zákona nebo na základě dobrovolnosti) vyvstává otázka, jak zajistit jejich řádnou anonymizaci.

 

Systém GINIS umožňuje anonymizovat a následně zveřejňovat digitální dokumenty na zákonem definovaná (i jiná) místa s maximální uživatelským komfortem a s podporou validačních mechanismů schvalovacího procesu dle interní topologie organizace.

 

V rámci anonymizace a zveřejňování elektronických souborů (el. obraz či el. příloha) dokumentů využíváme vlastní integrovaný anonymizační software v IS GINIS s úplnou anonymizací (po anonymizaci není možné rekonstrukcí metadat PDF souboru získat jakékoliv informace ze začerněných míst). Díky této integraci stačí jen několik kliknutí k tomu, abyste si otevřeli elektronický soubor k anonymizaci. K označením textů (obrázků, objektů...) , které se mají anonymizovat, a stisknutím tlačítka uložit dojde k uložení anonymizovaného elektronického souboru jako nové přílohy k dokumentu, kterou lze následně zveřejnit.

Pokud anonymizujeme již anonymizovaný elektronický soubor dokumentu nebo pokud je typ dokumentu "žádost o zveřejnění", tak se budou elektronické soubory dokumentu ukládat jako nové verze původních (původní elektronický soubor lze kdykoliv zobrazit).

Fotky:

Autor:

Petr Juřík

 

Energetika
Ubytování a turistika