O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Historicky první školení pro občany a seniory!

Historicky první školení pro občany a seniory!

Zveřejněno: 21.03.2014

Letošní rok se nese v duchu novinek, změn a zlepšování. Jsme rádi, že tímto trendem proplouváme také ve vodách potenciálních zákazníků, konkrétně pak získání zákazníků nových.

Doposud jsme se věnovali „jen“ školením pro veřejnou správu či soukromý sektor. Historicky poprvé jsme zrealizovali školení rovnou pro 2 nové cílové skupiny:

  • Občany
  • Seniory

Oběma skupinám zákazníků jsme nabídli nový Občanský zákoník se zkušeným lektorem Mgr. Petrem Mouchou a byli jsme velmi mile překvapeni úspěchem z obou školení.

V prvním případě jsme realizovali školení pro občany Vrbna pod Pradědem – zde byla diskutovány zejména novinky platné od letošního roku, jako vždy byla prezentace doplněna hojnými dotazy samotných posluchačů, které vycházely ze skutečných situací, které občané aktuálně řeší.

Velmi rádi budeme dále spolupracovat s městy a obcemi, díky jejichž spolupráci je možné takto koncipovaná školení připravit.

Ve druhém případě bylo připraveno školení „na míru“ pro seniory Centra sociální péče v Ústí nad Orlicí. Velmi nás překvapila nejen velká účast, ale především aktivní diskuse posluchačů, kteří taktéž přicházeli se situacemi, které dnes a denně řeší. Velké díky patří samotnému Centru sociální péče, které pečuje nejen o duševní zdraví svých klientů, ale také pamatuje na osvětu a fakt, že zejména tato část obyvatel je velmi často zneužitelná právě kvůli právní neznalosti.

Oběma institucím ještě jednou velké díky za spolupráci! 

Fotky:

Autor:

Ing. Věra Urbanová

MS Office

Provede Vás světem textů, tabulek, prezentací a dalších PC dovedností.

Je součástí vzdělávacího týmu www.efektivniskoleni.cz, v rámci GORDIC školení je zaměřena především na nabídku ekonomických školení. Současně se věnuje propagaci, prodeji dalších služeb (webové aplikace, www stránky, IT služby aj.) a možnosti dotačních titulů pro veřejný i soukromý sektor. 

 

Energetika
Ubytování a turistika