O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › I přehled smluv je v rozklikávací podobě

I přehled smluv je v rozklikávací podobě

Zveřejněno: 18.05.2015

Máte přehled o dodavatelích a odběratelích Vaší organizace? Chcete mít tento přehled neustále k dispozici, a to v přehledné aktuální podobě? A v rámci otevřenosti Vaší organizace ho zveřejnit i veřejnosti? Využijte produktu Rozklikávací přehled smlu

 

  • Umožňuje široké veřejnosti i managementu udržovat si stálý přehled o smluvních vztazích organizace.
  • Posiluje důvěru občanů k vedení města a správě veřejných prostředků.
  • Je symbolem moderního, otevřeného a přátelského úřadu 21. století.
  • Informace jsou k dispozici vždy, kdy jsou potřeba.

 

Přehledná a srozumitelná prezentace základních údajů o smluvních vztazích organizace, které si každý občan, úředník nebo manažer může zobrazit ve svém internetovém prohlížeči.

Aplikace umožňuje nahlédnout na tato ekonomická data poutavou grafickou formou a v potřebném míře detailu, kterou určuje sama organizace. K dispozici je jsou základní obecné přehledy, ale i pohledy na detailní podobu konkrétních smluv. Vzhledem k přímému napojení na ekonomický informační systém je tato prezentace maximálně efektivní, umožňuje prezentovat i ta nejaktuálnější data uložená v informačním systému a nevyžaduje žádné dodatečné náklady spojené s propojením na zdroje dat. Navíc umožňuje data propojovat a sledovat dopady v ostatních oblastech ekonomiky organizace.

 

 

Zdroj: www.gordic.cz

Fotky:

Autor:

Tadeáš Pechan

Poplatky, přestupky, registry

Zabývá se praktickým školením programů GORDIC, kdy si uživatel vše vyzkouší, ptá se a hned dozvídá...

Během školení Vám lektor vysvětlí vše od salda, vymáhání místních poplatků, tiskových sestav až po generování složenek v programu DDP (GINIS Express i Standard). Dále navázání DDP na pokladnu, finační účtárnu a v komunikaci s bankou spáruje bezhotovostní platby.

Podívá se s Vámi na oblast Přestupků - PRR (vnitřní věci, motorová vozidla, městská policie), Registr obyvatel - ROB (všeobecnou práci s programem a načítání změnových dávek s návazností na Registr obyvatel - Volby - ROV a Matriku).

Energetika
Ubytování a turistika