O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Smlouvy jsou stále problémem

Smlouvy jsou stále problémem

Zveřejněno: 18.04.2014

S platností nového Občanského zákoníku se už všichni pravděpodobně smířili. Faktem je, že vstoupil v platnost a že bude trvat hodně let, než si takzvaně "sedne" a vejde v obecnou známost. Od ledna totoho roku se všichni učíme novému názvosloví a novým pravidlům. A netýká se to "jen občanů", ale i obcí a měst. 

Pro naše zákazníky jsme od začátku roku realizovali mnoho školení na tématiku nového Občanského zákoníku (dále jen NOZ) v regionech Olomouckého, Moravskoslezského a Pardubického kraje s našim lektorem a právníkem Mgr. Petrem Mouchou.

Semináře pro obce a města

První vlna seminářů byla zaměřena na největší změny, které se dotknou obcí, měst, starostů a zastupitelstev. Vzhledem k obrovskému rozsahu NOZ se jednalo o nejpodstatnější "výcuc" pro tuto oblast. Semináře Obce a nový Občanský zákoník se sestkaly s obrovským zájmem a abychom uspokojili zájem dalších účastníků o školení, přidávali jsme další nové termíny.

Další oblastí NOZ, s níž jsou doposud problémy jsou smlouvy. V současné době vypisujeme semináře s názvem Smlouvy pro obce dle nového Občanského zákoníku.  Při a hlavně i před uzavřením smlouvy dochází k podstatným změnám oproti předchozí ustálené normě.

Ráda bych Vás pozvala na vyhlášené termíny, kde se poutavou formou dozvíte nejzásadnější změny při uzavírání smluv. Velký důraz klademe na diskuzi v průběhu celého semináře. Více o aktuálních termínech školení je uvedeno na našich www stránkách v sekci Školení.

Pro seniory i širokou veřejnost

Ráda bych zmínila i školení na NOZ, která jsme uspořádali pro další základnu zákazníků. Mezi ně patřili například senioři a i široká veřejnost. Detaily naleznete ve dvou vybraných článcích z uvedených školení:

 V případě, že i Vy máte zájem o účast na školení či bližší informace, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Autor:

Zuzana Kaňková

MS Office, ECDL testy (Core, Advanced)

Zasvětí Vás do programů MS Office a Windows a ukáže spoustu zajímavých vychytávek a užitečných věcí, které každý uživatel jistě ocení. Hlavní mottem je efektivita a usnadnění kancelářské práce. ECDL testerem je od roku 2005. V roce 2015 získala akreditaci v úrovni Advanced.

Zastřešuje školení a ECDL testy ve školícím středisku Efektivní školení.cz. Spolu s Věrkou Urbanovou neustále připravuje nová témata a lektory.

Energetika
Ubytování a turistika