O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Z G0 rovnou do GINISU

Z G0 rovnou do GINISU

Zveřejněno: 03.10.2014

V rámci konsolidace softwaru firmy GORDIC® si uživatelé mohli všimnout, že zanikla historická řada programů nesoucí označení G0 a vznikla řada GINIS ® Express. Veškeré informace můžete nalézt na nově vytvořených stránkách www.gordic.cz, které se mohou pochlubit moderním a stylovým designem.

Informační systém GINIS je nejrozšířenějším informačním systémem ve veřejné správě.

Představuje robustní softwarové řešení s vysokou mírou integrace aplikací a komplexním oběhem dokumentů. Řízení informačních toků v organizaci je technicky realizováno pomocí centrální databáze s decentralizovaným pořizováním dat ve vícevrstvé architektuře. Veškeré agendy používají společnou vrstvu identifikace, vlastnictví a oběhu dokumentů.

Více naleznete zde.

Zdroj: www.gordic.cz

Fotky:

Autor:

Tadeáš Pechan

Poplatky, přestupky, registry

Zabývá se praktickým školením programů GORDIC, kdy si uživatel vše vyzkouší, ptá se a hned dozvídá...

Během školení Vám lektor vysvětlí vše od salda, vymáhání místních poplatků, tiskových sestav až po generování složenek v programu DDP (GINIS Express i Standard). Dále navázání DDP na pokladnu, finační účtárnu a v komunikaci s bankou spáruje bezhotovostní platby.

Podívá se s Vámi na oblast Přestupků - PRR (vnitřní věci, motorová vozidla, městská policie), Registr obyvatel - ROB (všeobecnou práci s programem a načítání změnových dávek s návazností na Registr obyvatel - Volby - ROV a Matriku).

Energetika
Ubytování a turistika