O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › GORDIC DKS – dokumentový konverzní server

GORDIC DKS – dokumentový konverzní server

Zveřejněno: 05.01.2015

Nově máme v nabídce software serverové řešení provádějící obecně konverze dokumentů do formátu PDF/1A-b.

 

Toto řešení umožňuje na pozadí uživatelských modulů konvertovat dokumenty do "archivního" formátu PDF/A-1b. Výsledné dokumenty po konverzi je možné opatřit uznávaným elektronickým podpisem a časovým razítkem garantujícím integritu dokumentu vhodného pro dlouhodobé uložení, s možností využití vašich stávajících konverzních nástrojů.

 

DKS (Dokumentový konverzní server) zajišťuje bezobslužnou centralizovanou konverzi (změnu datového formátu) dokumentů do formátů vhodných k dlouhodobému uložení. Dokumenty určené ke konverzi formátu jsou z klientské aplikace přes komunikační službu vloženy do vstupní složky. DKS pravidelně kontroluje tuto složku, vyzvedne uložené dokumenty ze vstupní složky a provede konverzi do výstupních dokumentů (např.: v archivním formátu PDF/A-1b).

Tyto dokumenty jsou ukládány do výstupního adresáře, odkud je komunikační služba odešle zpět klientské aplikaci, která dokumenty uloží do příslušných úložišť elektronických dokumentů. Cílem řešení je zabezpečit uživateli zcela automatickou, rychlou a efektivní konverzi dokumentu do výstupního datového formátu. DKS využívá pro konverzi externích konverzních nástrojů (např.: MS Office, Open Office).

 

V případě bližších dotazů jsme Vám k dispozici.

Fotky:

Autor:

Petr Juřík

 

Energetika
Ubytování a turistika