O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › SPŠ a SOU Uničov se směle pustila do ECDL testů

SPŠ a SOU Uničov se směle pustila do ECDL testů

Zveřejněno: 22.01.2014

Studenti 3. ročníku SPŠ a SOU Uničov se v rámci výuky IT zapojili do mezinároního konceptu akreditací ECDL (European Computer Driving Licence) a na konci ledna 2014  absolvovali první z řady ECDL modulů, kterými si ověří během výuky získanou digitální kvalifikaci. V následujících pololetích je čekají další moduly. Cílem studentů i jejich učitelů je získání Certifikátu ECDL Start, resp. Certifikátu ECDL.

V době státních maturit je složení ECDL testů velmi dobrý způsob, jak získat mezinárodně uznávaný certifikát dokládající budoucím zaměstnavatelům schopnost dnešních studentů (a zároveň budoucích uchazečů o zaměstnání) dobře, rychle a efektivně pracovat s IT nástroji.

Vedení testování i opravy ECDL testů pro SPŠ a SOU Uničov zajišťuje akreditované ECDL testovací středisko ASI informační technologie s.r.o. ve své mobilní akreditované učebně.

Přejeme studentům hodně štěstí v následujících modulech.

Fotky:

Autor:

Zuzana Kaňková

MS Office, ECDL testy (Core, Advanced)

Zasvětí Vás do programů MS Office a Windows a ukáže spoustu zajímavých vychytávek a užitečných věcí, které každý uživatel jistě ocení. Hlavní mottem je efektivita a usnadnění kancelářské práce. ECDL testerem je od roku 2005. V roce 2015 získala akreditaci v úrovni Advanced.

Zastřešuje školení a ECDL testy ve školícím středisku Efektivní školení.cz. Spolu s Věrkou Urbanovou neustále připravuje nová témata a lektory.

Energetika
Ubytování a turistika