O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Volby do zastupitelstva obce a 1/3 senátu 2014 - statistika i výhled do budoucna

Volby do zastupitelstva obce a 1/3 senátu 2014 - statistika i výhled do budoucna

Zveřejněno: 26.09.2014

Během 10. a 11. října proběhnou na území České republiky volby do zastupitelstva obce a 1/3 senátu 2014, se kterými Vám pomáháme s kolegou Tomášem Winigem.

Pokud Vás zajímají informace ohledně jakýchkoliv voleb, které proběhly, probíhají či proběhnou, je možné navštívit webovou stránku www.volby.cz. Naleznete zde výsledky minulých voleb – od volby prezidenta, přes volbu do zastupitelstva obcí/krajů až po Evropský parlament. Dále je aktuálně možné nahlížet do jmenných seznamů kandidátů a základních přehledů.

Nadále je zde možné stáhnout demoverzi programů, které jsou využívány volební komisí. V období voleb je zde možné stáhnout ostré verze. Zároveň je zahrnut i odkaz pro stažení stručného návodu pro obsluhu tohoto softwaru.

Dále je zde obsažen podrobný videopořad, rozdělený do několika kategorií, určený pro volební komise. Takže pokud by někomu nebylo jasné, jakým způsobem má postupovat přímo ve volební místnosti, zde se dozví vše potřebné.

Autor:

Tadeáš Pechan

Poplatky, přestupky, registry

Zabývá se praktickým školením programů GORDIC, kdy si uživatel vše vyzkouší, ptá se a hned dozvídá...

Během školení Vám lektor vysvětlí vše od salda, vymáhání místních poplatků, tiskových sestav až po generování složenek v programu DDP (GINIS Express i Standard). Dále navázání DDP na pokladnu, finační účtárnu a v komunikaci s bankou spáruje bezhotovostní platby.

Podívá se s Vámi na oblast Přestupků - PRR (vnitřní věci, motorová vozidla, městská policie), Registr obyvatel - ROB (všeobecnou práci s programem a načítání změnových dávek s návazností na Registr obyvatel - Volby - ROV a Matriku).

Energetika
Ubytování a turistika