O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Certifikace lektorů a ECDL testerů v úrovni ECDL Advanced

Certifikace lektorů a ECDL testerů v úrovni ECDL Advanced

Zveřejněno: 28.03.2016

Na podzim 2015 absolvovali vybraní lektoři a ECDL testeři naší firmy školení vybraných modulů ECDL Advanced, což je nejpokročilejší úroveň dostupných ECDL testů.

 

V březnu 2016 jsme na tato školení navázali účastí na ECDL testování a jejím úspěšným absolvováním:

 

lektorka Ing. Věrka Urbanová

- získala certifikaci Advanced v modulech: Modul AM3 - Pokročilé zpracování textu, Modul AM4 - Pokročilá práce s tabulkami, Modul AM6 - Pokročilá prezentace

 

akreditovaný ECDL tester Bc. Tomáš Winige

- získal certifikaci Advanced v modulech: Modul AM3 - Pokročilé zpracování textu, Modul AM4 - Pokročilá práce s tabulkami, Modul AM6 - Pokročilá prezentacevše v úrovni "Za ztížených podmínek"

 

lektorka a akreditovaný tester Zuzana Kaňková, DiS.

- získala certifikaci Advanced v modulech: Modul AM3 - Pokročilé zpracování textu, Modul AM6 - Pokročilá prezentace, vše v úrovni "Za ztížených podmínek"

 

Autor:

Zuzana Kaňková

MS Office, ECDL testy (Core, Advanced)

Zasvětí Vás do programů MS Office a Windows a ukáže spoustu zajímavých vychytávek a užitečných věcí, které každý uživatel jistě ocení. Hlavní mottem je efektivita a usnadnění kancelářské práce. ECDL testerem je od roku 2005. V roce 2015 získala akreditaci v úrovni Advanced.

Zastřešuje školení a ECDL testy ve školícím středisku Efektivní školení.cz. Spolu s Věrkou Urbanovou neustále připravuje nová témata a lektory.

Energetika
Ubytování a turistika