O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Odborné setkání na téma Důvěryhodný dokument – důvěryhodná organizace proběhne v Telči

Odborné setkání na téma Důvěryhodný dokument – důvěryhodná organizace proběhne v Telči

Zveřejněno: 18.11.2013

Dne 20. a 21.11.2013 se uskuteční v Telči odborné setkání zaměřené na aktuální problematiku správy dokumentů. Toto setkání pořádá společnost IRMS a letošní odborné setkání je zaměřeno na téma Důvěryhodný dokument – důvěryhodná organizace. Jelikož je firma Gordic partnerem a aktivním účastníkem této akce, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na tuto událost.

Za zmínku stojí zejména prezentace Doc. Ledvinky z Archivu hl. m. Prahy na téma „Důvěryhodnost dokumentů a jejich původců ve staletích před nástupem digitalizace“ a také Mgr. Mrižové z MV SR na téma „Elektronická správa dokumentů v rukách paragrafů, aktuálně ze Slovenska“.

Detailní informace o plánované akci naleznete v přiložené pozvánce. Přihlášky, žádosti o ubytování atp. směřujte, prosím, výhradně na IRMS – viz pozvánka.

 

Fotky:

Autor:

Zuzana Kaňková

MS Office, ECDL testy (Core, Advanced)

Zasvětí Vás do programů MS Office a Windows a ukáže spoustu zajímavých vychytávek a užitečných věcí, které každý uživatel jistě ocení. Hlavní mottem je efektivita a usnadnění kancelářské práce. ECDL testerem je od roku 2005. V roce 2015 získala akreditaci v úrovni Advanced.

Zastřešuje školení a ECDL testy ve školícím středisku Efektivní školení.cz. Spolu s Věrkou Urbanovou neustále připravuje nová témata a lektory.

Energetika
Ubytování a turistika