Komplexní školení Facebook marketingu Lucie Trnečková a ředitel Zdeněk Kindl - ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Kariera

Úvodní stranaKariéra › Komplexní školení Facebook marketingu Lucie Trnečková a ředitel Zdeněk Kindl

Rozšířujeme tým - hledáme správce informačních systémů

 Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti informačních technologií organizací veřejné správy, samosprávy? Motivuje Vás odměna vázaná na výkon, znalosti a schopnosti?   Popis Vaší činnosti: Technická podpora provozu HW, SW LAN a IS z řad zákazníků veřejné správy, samosprávy Školení a podpora provozu uživatelů v LAN Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů Zaváděn...

05.03.2019 Přečíst celé

Komplexní školení Facebook marketingu Lucie Trnečková a ředitel Zdeněk Kindl

01.04.2019


28. až 29. března a druhý termín 13. až 14. května se konalo obsáhlé dvoudenní školení na Facebook marketing. Práce spočívala především v práci s Facebook Business Managerem. Je to prospěšný nástroj pro snažší a detailnější správu Facebookových stránek z pohledu online marketingu.

Lucie a Zdeněk se zúčastnili dvoudenního školení od společnosti Prima Future, web: www.primakurzy.cz v Praze.

  • Školení probíhalo v počítačové učebně s data projektorem a po celou dobu byla na prvním místě aktivní podpora i zpětná vazba od lektora Davida Šolce, který je také jednatelem firmy. 
  • Účast byla kolem 15 osob. Převážně lidé z IT nebo marketingových či rodinných firem, kteří se zajímají o marketing a správu FB stránek již delší dobu, ale mezi nimi se našlo i pár začátečníků. Doba školení byla vždy od 8:30 do 15:30. 
  • Školení bylo doplněno několika kratšími přestávkami na menší odpočinek a osvěžení paměti a také i hodinová polední pauza na oběd, při které se všichni odebrali do restaurace hned vedle budovy. 

V poslední den kurzu všichni studenti obdrželi certifikát o absolvování kurzu a k tomu přístup do online akademie, kde jsou všechny kapitoly probrány dopodrobna. Bonusem, který Lucie získala za napsání recenze jsou video-kurzy: Facebook skupina a Chatbot na Facebooku.


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz