Kariera

Úvodní stranaKariéra › Pomáháme nemohoucím - darujeme krev

Produkt specialista GINIS , aplikací veřejného sektoru

 Obsazujeme pozici: KONZULTANT EKONOMICKO-SPRÁVNÍHO SOFTWARU Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti poskytování IT služeb organizacím veřejného sektoru? Popis Vaší činnosti: Školení a podpora uživatelů ekonomického systému GINIS (www.gordic.cz) Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů, spolupráce s programátory Zavádění IS nových zákazníků veřejné správy, samosprávy Ro...

10.12.2019 Přečíst celé

Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz

Obsazujeme pozici: Organizátor vzdělávacích seminářů www.efektivniskoleni.cz Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti organizace seminářů a jejich prodeje?   Popis Vaší činnosti: Organizování skupinových vzdělávacích seminářů  Obchodní a organizační komunikace se zákazníky (telefonicky, osobně, písemně) Organizační komunikace s lektory seminářů Sledování trendů na t...

10.12.2019 Přečíst celé

Správce informačních systémů, tým outsourcing IT služeb

 Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti informačních technologií organizací veřejné správy, samosprávy? Motivuje Vás odměna vázaná na výkon, znalosti a schopnosti?   Popis Vaší činnosti: Technická podpora provozu HW, SW LAN a IS z řad zákazníků veřejné správy, samosprávy Školení a podpora provozu uživatelů v LAN Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů Podpora...

05.03.2019 Přečíst celé

Pomáháme nemohoucím - darujeme krev

01.01.2017


Tragédie se může stát kdykoli a kdekoli. Nejen nám samotným, ale i známým či neznámým lidem. Nechceme být lhostejní k záchraně života, zvlášť když nás nic nestojí. A proto mladší zdravá část firmy jezdí darovat krev do fakultní nemocnice Olomouc.

Transfuzní oddělení FN Olomouc patří ke špičkovým zařízením transfuzní služby v ČR. Darovat se jezdí většinou ráno po nezbytné dietě. 14 hodin před odběrem se totiž nesmí jíst žádná tučná jídla a pít alkohol.

Nejdříve vyplníme dotazník o svém stavu. V tomto dotazníku jsou otázky formulovány tak, aby si dárce vzpomněl a uvedl všechny důležité okolnosti, které by mohly odběr a použití krve ovlivnit. Pak je nám odebrán vzorek krve k vyšetření krevního obrazu a provedeno lékařské vyšetření.

Před odběrem je ještě možné se napít čaje nebo najíst suchého rohlíku, dárce by neměl být hladový. Celý odběr trvá 5 až 10 minut a každému je odebráno 470 ml krve. U plazmy a červených krvinek je postup obdobný, jen odběr trvá cca 60 minut, během této doby si dárci většinou čtou, nebo poslouchají hudbu.

Po odběru jdeme do příjemného prostředí jídelny, kde dostaneme kávu a džus, tři nožičky párků s pečivem a můžeme si vybrat mezi nealkoholickým pivem, čokoládou či vitamíny. V kanceláři si vyzvedneme potřebné doklady, tj. průkaz dárce krve, potvrzení o účasti na odběru, nebo potvrzení na parkovací lístek a vyrážíme do města doplnit červené krvinky dobrým červeným vínem.

Na fotce je bronzová medaile prof. MUDR. Jana Jánského udělená za 10 odběr krve Věrce Urbanové


Zveřejněno: 26. 7. 2010


Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz