Modernizace venkovního prostředí firmy - ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Kariera

Úvodní stranaKariéra › Modernizace venkovního prostředí firmy

Rozšířujeme tým - hledáme správce informačních systémů

 Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti informačních technologií organizací veřejné správy, samosprávy? Motivuje Vás odměna vázaná na výkon, znalosti a schopnosti?   Popis Vaší činnosti: Technická podpora provozu HW, SW LAN a IS z řad zákazníků veřejné správy, samosprávy Školení a podpora provozu uživatelů v LAN Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů Zaváděn...

05.03.2019 Přečíst celé

Modernizace venkovního prostředí firmy

12.07.2018


Přinášíme vám další informace týkající se modernizace firmy ASI.

Menší jednopatrová budova se nachází v části města Mohelnice, kterou obklopují panelové domy a další budovy, např. bazén, hospoda, domov důchodců a nedaleko je i základní škola.

Po dlouhá léta byl nevyužitý prostor z boční strany budovy, a tak se majitelé rozhodli pro vylepšení. Jednak plní účel estetický, ale i praktický.
Během měsíce května a června byla rekonstrukce dokončena a nyní zde můžete vidět venkovní dřevěnou pergolu s kamenným pokrytím a menší zahrádku, vhodnou pro pěstování okrasných rostlin, keřů a bylin.

Součástí pergoly je zastřešení a posezení pro téměř 10 osob. Z boční strany firmy se nachází tzv. francouzské okno, tedy dveře pro plynulý přechod z kanceláře na předzahrádku s pergolou nebo lze vejít brankou umístěnou u oplocení.

Při pěkném počasí se dá využít jak k posezení s návštěvou, tak i při obědě anebo oslavám či jiným společenským akcím.

 

 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz