Prezentačních dovedností Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek - ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Kariera

Úvodní stranaKariéra › Prezentačních dovedností Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

Rozšířujeme tým - hledáme správce informačních systémů

 Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti informačních technologií organizací veřejné správy, samosprávy? Motivuje Vás odměna vázaná na výkon, znalosti a schopnosti?   Popis Vaší činnosti: Technická podpora provozu HW, SW LAN a IS z řad zákazníků veřejné správy, samosprávy Školení a podpora provozu uživatelů v LAN Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů Zaváděn...

05.03.2019 Přečíst celé

Prezentačních dovedností Lucie Trnečková a Jakub Jeřábek

18.06.2019


 V pátek 14. 6. 2019 proběhlo v sídle firmy BNSOFT ve Znojmě školení na téma Zásady efektivní moderní prezentace od známé a velmi profesionální firmy Altego. Školením nás provedla lektorka Mgr. Marie Princlová, na které byly znát dlouholeté zkušenosti za dob působení na vyšších pozicích ve firmách, v oblastech komunikace a prezentování před publikem.

Školení bylo velmi praktické a atmosféra působila přátelským dojmem. Zahájení bylo od 9 hodin a každý nevěřil, co se bude dít celých 8 vyučovacích hodin. Nakonec kurz všichni absolvovali až do 17 hodiny a při zakončení kurzu většina osob uznala, že se dozvěděli o sobě nové vlastnosti i schopnosti a ví, na čem mají do budoucna zapracovat.

Rovněž práce v kolektivu byla přínosná. Měli jsme možnost poznat nové lidi a pracovat ve skupinách. Při závěru jsme si všichni navzájem sdělili naše pocity a dojmy z kurzu a byl zájem o další pokračování. Tak příště možná s mikrofonem. 

 

Obsah školení:

A. Příprava prezentace

- struktura obchodního rozhovoru a role prezentace v ní

B. Provedení prezentace

- osobnost prezentujícího

- osobní prezentace

- prezentace firmy

- prezentace produktů

C. Vyhodnocení prezentace

D. Závěr 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz