Přínos pro motivovaného zaměstnance - ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Kariera

Úvodní stranaKariéra › Přínos pro motivovaného zaměstnance

Rozšířujeme tým - hledáme správce informačních systémů

 Hledáte zajímavou práci? Hodláte získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti informačních technologií organizací veřejné správy, samosprávy? Motivuje Vás odměna vázaná na výkon, znalosti a schopnosti?   Popis Vaší činnosti: Technická podpora provozu HW, SW LAN a IS z řad zákazníků veřejné správy, samosprávy Školení a podpora provozu uživatelů v LAN Analýza a návrhy řešení požadavků uživatelů Zaváděn...

05.03.2019 Přečíst celé

Přínos pro motivovaného zaměstnance

01.01.2017


 Spokojení zaměstnanci jsou tím nejcennějším, co každá firma má. Kvalitní zázemí, spravedlivý systém odměňování a společenské akce pomáhají vytvářet schopný pracovní tým.

Po přestěhování do nových prostor jsou všichni pracovníci (včetně manažera) v jedné místnosti. Každý má k dispozici počítač nebo notebook s kancelářskými programy, připojením k internetu a firemní poště. K dispozici mají také bohatou knihovnu počítačových knih a časopisů, které má firma předplaceny.

Podnikání v IT službách je především o komunikaci mezi členy týmu. Dobrou náladu se snažíme utužovat na společenských i sportovních akcích. Byli jsme společně na horách, hráli paintball, pro děti zaměstnanců uspořádali Mikuláše, společně se každý rok bavíme na předvánočních akcích. Pravidelná jsou také setkání distributora GORDIC a oslavy narozenin. Většinu nákladů na akcích platí firma.

 

 


Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz