O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › WinDDP a nástavbové moduly - tentokrát modul Vymáhání

WinDDP a nástavbové moduly - tentokrát modul Vymáhání

Zveřejněno: 30.05.2013

WDDP a nástavbové moduly - tentokrát modul Vymáhání

K čemu slouží modul Vymáhání? 
Po instalaci tohoto modulu máte přístup k novým záložkám, jak na kartách poplatníků, tak v různých částí menu (podle toho, co právě potřebujete k modulu nastavit, popřípadě tisknout).
To, co Vás nejvíce zajímá, je využití tohoto modulu. Slouží k automatizované podpoře vymáhání pohledávek evidovaných v modulu WinDDP - Daně, dávky, pohledávky a sledování stavu vymáhacího procesu, až k uspokojení pohledávky.
 
Vymáhací proces je možné spustit nad jedním určitým poplatníkem (přímo na jeho kartě), ale i hromadně pro více poplatníků (bez nutnosti jít po jednotlivých kartách).
Po nastavení konkrétních parametrů (které si organizace předem stanoví), již není nutné neustále přemýšlet, který krok má následovat. Modul Vám automaticky nabídne vymáhací krok, který následuje po předchozím. Máte tak efektivně plnou kontrolu nad celým procesem. Seznam kroků, které se podnikají je možné kdykoliv vytisknout vhodnou tiskovou sestavou.
 
Pro vaši lepší představu je připojeno několik náhledů. 

Fotky:

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika