O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Aktualizace EKO modulů pro pololetní uzávěrku

Aktualizace EKO modulů pro pololetní uzávěrku

Zveřejněno: 29.06.2016

Dostala se k nám informace, že Olomoucký Kraj posílá email na své organizace s termíny zasílání pololetních výkazů a upozorňuje je na skutečnost, že došlo ke změnám XSD schémat a organizace si má požádat před odesláním o aktualizaci svým programů. 

 

Z důvodu nového XSD schématu v CSÚIS, požádejte své softwarové pracovníky o aktualizaci programů, aby nedocházelo ke zpoždění se zasíláním výkazů do automatu a CSÚIS.

 

Dle informací od našich programátorů ke změnám XSD schémat došlo, ale jen pro organizační složky státu.
Tedy pro řádné odeslání výkazů za 1. pololetí žádnou aktualizaci od nás nepotřebujete a proto nebudeme provádět pomocí vzdálené správy povýšení modulů a sestav. Odeslání dat by se Vám mělo zdařit se stávající verzí modulů a sestav.

 

Na období červenec, srpen však chystáme distribuci EKO modulů, která by se měla uskutečnit u Vás (nebude vzdálená). Cílem bude seznámit Vás s novinkami GORDIC programů, probrat Vaše dotazy, připomínky a návrhy, zopakovat kontroly pro DPH, prostě ty věci, na které při ročních uzávěrkách nezbyl čas. O termínu návštěvy Vás budeme předem informovat.

 

Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi. 

Energetika
Ubytování a turistika