O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › ISP - Pololetní zpracovávání výkazů - PAM

ISP - Pololetní zpracovávání výkazů - PAM

Zveřejněno: 01.08.2014

Opět se nachýlila doba zpracovávání výkazů pro ISP - Informační systém o platech, který se odevzdává Ministerstvu financí ČR. Jako každý rok jsme byli našim zákazníkům k dispozici a pomáhali s kompletací výkazů.

Pomáhali jsme organizacím, které používají náš software, resp. modul PAM - práce a mzdy, ale také i organizacím, kde zatím náš SW nemají. V takovém to případě jsme zpracovávali ISP přímo ze mzdových listů spolu s pracovníky daného úřadu či příspěvkové organizace.

Výhodou zpracování ISP přímo z modulu mezd je větší rychlost a jednoduchost zpracování. Tento modul nám vytvoří sestavu, kterou je možné po kontrole vložit přímo do systému ISP.

Modul PAM využívá v současné době přes dvacet našich zákazníků. Součástí může být i modul TRX - Statistická šetření mezd, pomocí kterého se generuje sestava pro ISP – hlášení o platech pro Ministerstvo financí České republiky.

Přehled o mzdách zaměstnanců lze zpracovat i v jiném modulu firmy GORDIC, a to ve VYK - Výkaznictví. Toto zpracování je sice časově náročnější, ale součástí programu je i kontrola údajů pro MF ČR. Takto vzniklý soubor je poslán k dalšímu zpracování již zcela bezchybný. Modul VYK využívá v současné době více než třicet našich zákazníků.

Součástí zpracovávání výkazu byla i archivace, instalace nové verze programu, aktualizace údajů, atd…. 

V případě, že ještě nemáte modul PAM a máte o něj zájem, rádi Vám tento modul představíme. Kontaktujte nás na emailech či telefonních číslech.

Pěknou druhou polovinu prázdnin přeje tým ASI informační technologie s.r.o.  

Fotky:

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika