O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Fotografie právě PRO VÁŠ WEB

Fotografie právě PRO VÁŠ WEB

Zveřejněno: 03.07.2013

Již 10 let tvoříme internetové stánky pro města a obce. Naším cílem je nabídnou zákazníkům kompletní služby. Důležitá je nejen samotná tvorba webových stránek, ale také jejich další doplňkové služby, které výrazně zlepšují kvalitu webové prezentace obce, města i komerční organizace. Mezi tyto služby patří SEO optimalizace pro vyhledávače, účinná internetová reklama, a také virtuální prohlídky a fotografie pro váš web. Ty vám vytvoří náš fotograf Jiří Ferbínek.

Focení je můj koníček, život. Fotit jsem začal ve třinácti letech a od té doby nepřestal. Můj první fotoaparát byl stařičký ZENIT. První snímky jsem pořizoval na toulkách naší krajinou na černobílý film. Pak jsem přešel na PRAKTICU, pořídil sadu objektivů a objevoval další možnosti fotografie. V pozdější době mne neuspokojovalo dávat jen filmy do minilabu a tak jsem si přes známé a rodinu pořídil fotokomoru. Můj učitel "guru" byl Rostislav Berka (grafik, fotograf, malíř) mi pomáhal v mých začátcích. Za první vydělané peníze jsem si pak pořídil Nikon F80. Digitální fotografii jsem se dlouho bránil, protože s ní přišla degradace fotografické práce. Dnes už si každý může pořídit za levno digitální zrcadlovku a tak si někteří myslí "mám profi foťák, jsem fotograf. Vypráskám sto, dvě sta fotek a však ono něco vyjde." Ale o tom fotografie není. 

Mé hlavní zaměření je na krajinářskou fotografii, ale s postupem času a přáním kamarádů fotím i koncerty, svatby, rodinnou fotografie, architekturu, makro, panoramatickou fotografii.

 Jiří Ferbínek

Fotky:

Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi. 

Energetika
Ubytování a turistika