O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › WinDDP a nástavbové moduly část 3. - modul Evidence psů

WinDDP a nástavbové moduly část 3. - modul Evidence psů

Zveřejněno: 25.07.2013

Modul Evidence psů slouží k automatizované podpoře zadávání a vedení pohledávek evidovaných v modulu WinDDP - Daně, dávky, pohledávky a sledování plateb za držení psů. Karty jednotlivých psů vám umožní vedení kompletních informací, jako jsou například – rasa, číslo známky, tetování, podkožní čipy, fotografie, případné poznámky a veškeré další vámi požadované informace.

Po instalaci tohoto modulu se uživateli zpřístupní nové záložky na kartách poplatníků a v jednotlivých částí menu (dle individuálních potřeb uživatelů).

Modul slouží také k jednoduššímu vyhledání majitele psa. Nemusíte již procházet rozsáhlý seznam poplatníků a hledat daného psa. Stačí pouze zapnout seznam psů a okamžitě najdete majitele. Vygenerovat se dá kompletní seznam, který například využije Městská policie.

Pro vaši lepší představu je připojeno několik náhledů

Modul Evidence psů používá již několik měsíců např. obec Libina. Kompletní naplnění spojili s čipováním psů. Používání modulu hodnotí jako velice dobré a rychlé pro jakékoliv dohledání psa i jeho majitele.

Fotky:

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika