O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Setkání uživatelů GORDIC v Loučné nad Desnou

Setkání uživatelů GORDIC v Loučné nad Desnou

Zveřejněno: 27.09.2013

Dne 19. září 2013 jsme pořádali každoroční setkání uživatelů GORDIC (modulů G0) a zákazníků ASI informační technologie s.r.o.

Setkání se uskutečnilo v krásné obci Loučná nad Desnou, a to v jejich Letním kulturním domě zvaném též „Tančírna“. I přes nepřízeň počasí se setkání zúčastnila řada pracovníků nejen z obecních úřadů, ale i příspěvkových organizací. Je pravdou, že mohlo být více teplo a setkání by tím pádem by bylo ještě příjemnější. 

Ihned po příjezdu na účastníky čekalo občerstvení v podobě sladkého pečiva, chlebíčků a samozřejmě horké kávy. Dále byly pro účastníky byly dva bloky odborných prezentací. Prezentace zahájil Jiří Ferbínek shrnutím informací o tvorbě a práci s předkontacemi. Dále se ujala slova Martina Půrová, která představila modul PAM – práce a mzdy.

Po krátké přestávce pokračovaly prezentace představením nástavbových modulů DDP a nového modulu WinINR – insolvenčního rejstříku, které představil Tomáš Appl. Tadeáš Pechan seznámil a názorně předvedl účastníkům kompletní propojení jednotlivých ekonomických modulů řady G0. Zároveň tím vysvětlil obrovskou užitečnost a efektivnost při zpracovávání jednotlivých dat. Lukáš Fiala poté představil propojení spisové služby na krajskou digitální spisovnu a lehce nastínil další činnosti firmy (např. tvorba webů, registru oznámení, úředních desek, a další...). O seznámení zákazníků se servisními smlouvami a jejich nepopiratelnými výhodami se postaral Tomáš Winige. Závěrečný blok poté ukončila Zuzana Kaňková, prezentací úspěchů a novinek v organizování školení firmou ASI informační technologie s.r.o. Během celého dne probíhaly mezi účastníky a prezentátory diskuze o přednášených tématech.

Po odborném bloku čekal na zúčastněné bohatý raut, o který se postaral pan Leoš Klaban z penzionu Oáza, kterému ještě jednou velice děkujeme. Poté jsme se rozloučili a každý obrátil své kroky k domovu.

Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme za krásné dopoledne, které jsme mohli strávit v jejich přítomnosti a věříme, že informace a zkušenosti získané na Setkání uživatelů v Loučné nad Desnou využijí v dalším pracovním životě.

Příště nashledanou přejí pracovníci ASI informační technologie s.r.o.

Fotky:

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika