O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Windows 10 a uživatelská podpora

Windows 10 a uživatelská podpora

Zveřejněno: 29.01.2015

Microsoft v budoucím operačním systému Windows 10 zapracoval na zcela nové politice uživatelské podpory. Majitelé strojů s Windows 10 by se tak už nikdy neměli dočkat situace, kdy jejich systém „umře“, podobně jako tomu bylo v případě populární verze XP loni v dubnu.

 

Už nebude dávat smysl ptát se, jakou máte verzi Windows. Jednou provždy budou jedny Windows, a to stále aktualizované,“ prohlásil šéf operačních systémů Microsoftu Terry Myerson.

 

Podle plánů Microsoftu by tak měly vycházet aktualizace desítek navždy. Další verze operačních systémů tak s velkou pravděpodobností budou vycházet jako velké aktualizace, které kromě bezpečnostních prvků přidávají také nové funkce. Podobně distribuuje svoje operační systémy také Apple, nabízí je také zadarmo.

 

Windows 10 se v prodeji objeví letos na podzim. Majitelé Windows 7 a Windows 8.1 na ně budou moci přejít během prvního roku zdarma. Lze očekávat, že společně s desítkami se v prodeji objeví také celá řada nových počítačů, tabletů a v neposlední řadě i chytrých telefonů.

 

Celý článek čtěte na adrese: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/testy/360099-co-prinese-operacni-system-windows-10.html

Zdroj: www.novinky.cz

Autor:

Bc. Tomáš Winige

ECDL tester a odborník na hardware, který Vás zároveň poučí i o registrech využívaných na obcích a městech (registr obyvatel, nemovitotí a matrikou).

Energetika
Ubytování a turistika