O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Odesílá se ISP za období 1- 6/2016

Odesílá se ISP za období 1- 6/2016

Zveřejněno: 01.07.2016

Začátek července je období odesílání výkazů pro ISP - Informační systém o platech, který se odevzdává Ministerstvu financí ČR.

Každoročně pomáháme organizacím, které používají GORDIC software, resp. modul PAM - Práce a mzdy, ale také organizacím, kde zatím náš SW nemají. V druhém případě zpracováme ISP přímo ze mzdových listů spolu s pracovníky daného úřadu či příspěvkové organizace.

Výhodou zpracování ISP přímo z modulu mezd je větší rychlost a jednoduchost zpracování. Tento modul nám vytvoří sestavu, kterou je možné po kontrole vložit přímo do systému ISP.

Modul PAM, který využívají naši zákazníci obsahuje i modul TRX - Statistická šetření mezd, pomocí kterého se generuje sestava pro ISP – hlášení o platech pro Ministerstvo financí České republiky.

Přehled o platech zaměstnanců lze zpracovat i v jiném modulu firmy GORDIC, a to ve VYK - Výkaznictví. Toto zpracování je sice časově náročnější, ale součástí programu je i kontrola údajů pro MF ČR. Takto vzniklý soubor je poslán k dalšímu zpracování již zcela bezchybný. Modul VYK využívá v současné době více než třicet našich zákazníků.

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika