O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Nový modul WinSML – Evidence smluv je na světě

Nový modul WinSML – Evidence smluv je na světě

Zveřejněno: 07.05.2014

Dle nově chystaného zákona o zveřejňování smluv, je pravděpodobné, že v brzké době budeme povinni zveřejňovat všechny (nebo určité) smlouvy na portále ministerstva.

Proto firma GORDIC vyvinula zcela nový modul řady G0 WinSML – Evidence smluv. Modul Vám umožňuje vést kompletní evidenci smluv a na ně navázané objednávky a naopak. Smlouvy/objednávky můžete vést kompletně elektronicky, či k nim přiřadit elektronický obraz, elektronický podpis i razítko jsou volitelnou součástí kompletní evidence.

Modul lze napojit na portál ministerstva a zveřejnění smlouvy tak učiní pověřená osoba jedním tlačítkem. Zveřejnění na vašem webu nikdy nebylo jednoduší. Program obsahuje vlastní seznam externích subjektů, kde máte možnost zavést kompletní údaje od adresy, zastupované osoby, bankovní účty - ověřené/neověřené, a mnoho dalších důležitých informací, které potřebujete vést k danému subjektu.

Dále smlouvy nabízejí kompletní propojení na ostatní moduly řady G0. Po nastavení předkontací je možné danou smlouvu/objednávku přímo zaúčtovat v programu WinUCR - Účetnictví a rozpočet, provést kontrolu na rozpočet, zarezervovat finanční prostředky atd. Jednotlivé kroky života smlouvy/objednávky může zpracovávat jedna nebo více osob, které jsou vždy informovány o změnách na dané smlouvě a dané avízo, o vyžádání jejich ověření dostane pověřená osoba do emailu, ale uvidí i při spuštění programu v uvítací obrazovce.

Kompletní změny zůstávají u každé smlouvy v kartě Historie. Evidenci smluv lze napojit na skenovací linku, a jak bylo popsáno výše připojit elektronický obraz smlouvy/objednávky.

Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.  

Fotky:

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika