O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Setkání zákazníků v Koutech nad Desnou

Setkání zákazníků v Koutech nad Desnou

Zveřejněno: 27.06.2014

Dne 19. června 2014 jsme pořádali každoroční setkání uživatelů SW GORDIC (modulů řady G0) a zákazníků ASI informační technologie s.r.o.

Setkání se uskutečnilo v krásné obci Kouty nad Desnou, a to v horském hotelu DLOUHÉ STRÁNĚ. Tentokrát, oproti loňskému roku, nám vyšlo i velice krásné počasí. Setkání se zúčastnila řada pracovníků nejen z obecních úřadů, ale i příspěvkových organizací. 

Ihned po příjezdu na účastníky čekalo občerstvení v podobě sladkého pečiva, chlebíčků a výborné kávy. Dále byly pro účastníky přichystány bloky odborných prezentací. Prezentace zahájil Jiří Ferbínek shrnutím informací o novinkách a změnách v modulech Účetnictví a Evidence majetku. Dále se ujal slova Tomáš Appl, který představil modul PAM – práce a mzdy.

Po krátké přestávce pokračovaly prezentace modulů WRKS a WSML, které představují zbrusu nové moduly. Tadeáš Pechan představil zcela nové pojetí  řady G0, a to ve verzi WINSQL, kdy se jedná o databázovou verzi nižší modelové řady firmy GORDIC. Dále prezentace pokračovaly nástavbovými moduly DDP - Daně, dávky a poplatky a modulem WinINR – insolvenčního rejstříku. Tadeáš Pechan seznámil a názorně předvedl účastníkům registry obyvatel a ověřování v základních registrech.

Po přestávce následovala prezentace Jaromíra Filipa k ISZR a ke krajské digitální spisovně a spisovně jako takové. Dále pokračoval novým prvkem pro státní správu a příspěvkové organizace v podobě schránek dokumentů pro zastupitelstva a rady měst a obcí. Využitelnost tohoto produktu však ocení i příspěvkové organizace. O seznámení zákazníků se servisními smlouvami a jejich nepopiratelnými výhodami se postaral Tadeáš Pechan.

Závěrečný blok poté ukončila Věrka Urbanová, prezentací úspěchů a novinek v oblasti školení pořádaných firmou ASI informační technologie s.r.o. a představením nové metody školení pomocí webinářů. Během celého dne probíhaly mezi účastníky a prezentátory diskuze o přednášených tématech.

Po odborném bloku čekal na zúčastněné bohatý raut a aktivní odpočinek u bowlingu. Poté jsme se rozloučili a každý obrátil své kroky k domovu.

Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme za krásné dopoledne, které jsme mohli strávit v jejich přítomnosti a věříme, že informace a zkušenosti získané na Setkání uživatelů v Koutech nad Desnou využijí v dalším pracovním životě.

Příště nashledanou přejí pracovníci ASI informační technologie s.r.o.

Fotky:

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika