O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › GINIS Standard - Vystavení pokladního dokladu snadněji a rychleji

GINIS Standard - Vystavení pokladního dokladu snadněji a rychleji

Zveřejněno: 03.02.2017

Do okna očekávaných plateb, vyvolaného ze sloupce pár. symbol položky pokladního dokladu, byla doplněna možnost hromadného výběru (jde o podobný princip jako je hromadný výběr ESU např. v modulu USU pro zadávání zásilek dokumentů).

Ten se provádí pomocí nové části okna očekávaných plateb, která je ve výchozím nastavení skryta a zobrazí se po kliknutí na tlačítko s šipkou nad filtrem seznamu (modul si nastavení viditelnosti pamatuje). Po jeho zobrazení a výběru řádku s očekávanou platbou se její údaje místo na doklad přenesou do této části nové okna. Po stisku tlačítka OK se vybrané platby hromadně přenesou na pokladní doklad. V seznamu hromadného výběru je možné pomocí příslušných tlačítek mazat jednotlivé řádky mazat a nebo smazat vše.

Tedy do masky stačí zadat příjmení, ulici a pokladní se zobrazí celá rodina, za kterou chce poplatník platit. Pak stačí dvojklikem myši zvolit jednotlivé členy rodiny, potvrdit OK a všechny položky se hromadně přenesou na pokladní doklad.

Fotky:

Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi. 

Energetika
Ubytování a turistika