O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Zadání kontaktních osob k výkazům

Zadání kontaktních osob k výkazům

Zveřejněno: 26.11.2015

GINIS Standard a GINIS Express byl rozšířen o možnost k jednotlivým výkazům doplnit kontaktní osobu (osoba odpovědná za obsah výkazu). Každý výkaz může mít přiřazen pouze jednu osobu.

 

GINIS Express UCR

Zadání provedeme přes menu Souhrn\ Změny\ Identifikace organizace. Záložka CSÚIS výkazy. Přiřazení je možné provádět interaktivně myší, nebo pomocí tlačítek. Maximální počet osob je 25. Vlevo dole je nutné napřed kliknout na tlačítko Nová osoba. Zadat jméno, email, telefon a provést uložení. Pak vpravo 2x poklikáme na příslušný výkaz a ten se přiřadí k nově založené osobě.

 

GINIS Standard

Zadání se provede v modulu ADM – Administrace základní. Menu Subjekty\ Interní subjekty a v detailu záložka Odpovědní pracovníci. Napřed ale přes menu Karta zvolíme Editovat. Pak tabulka, přidat řádek. Vybrat osobu a vybrat výkaz. Karta uložit a máme hotovo.

Fotky:

Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi. 

Energetika
Ubytování a turistika