O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › GINIS Express WUCR - Pořízené návrhu rozpočtu nového roku jednoduše

GINIS Express WUCR - Pořízené návrhu rozpočtu nového roku jednoduše

Zveřejněno: 24.11.2017

V GINIS Express modulu WUCR - Účetnictví a rozpočet se již řadu let nachází funkce, o které asi mnoho uživatelů neví, ale s povinností vytváření a zveřejňování rozpočtu nabývá na významu. Organizace si ve svém programu mohou pořídit návrh (požadavek) na rozpočet pro následující rok a pak po schválení jednoduchou funkcí ho změní na rozpočet schválený. A jak vše provést?

 

1. Organizace musí mít v programu zapnutý parametr ROT na hodnotu 2

2. Otevřít si nový rok. 

3. V novém roce přes menu Rozpočet\ Pořizování\ Požadavky na rozpočet si pořídit návrh rozpočtu. Pokud si chcete usnadnit práci, můžete si rozpočet převést z                    minulého roku a na něm pak provádět opravy. Převedení rozpočtu z minulého roku se provádí přes menu Rozpočet\ Uzávěrka R\ Převod UR – NR.

4. Provést si tisk návrhu. Doporučujeme například sestavu z menu Rozpočet\ Tisk\ Generátor\ Sestavy\ Rozpočtové sestavy I.

5. Po schválení návrhu rozpočtu ho převedeme na schválený. Tato operace se provádí přes menu Rozpočet\ Uzávěrka R\ Převod NR.

 

 

V případě dotazů, nebo požadavku na nastavení kontaktujte svého servisního pracovníka.

Fotky:

Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi. 

Energetika
Ubytování a turistika