O firmě | Kontakty | Společenská odpovědnost | Kariéra | Podpora | Fotogalerie

Úvodní stranaČlánky › Obce a rozšiřující moduly WinDDP

Obce a rozšiřující moduly WinDDP

Zveřejněno: 29.10.2013

Stále více obcí začalo používat rozšiřující moduly do WinDDP - Daně, dávky, pohledávky ať už se jedná o Evidenci psů přes modul Vodné - stočné a v neposlední řadě také modul Vymáhání.

Obce, které začaly používat Vodné stočné jsou s tímto modulem velice spokojení. Odpadá jim složitá administrace u vedení spotřeby zvlášť v tabulce a zvlášť v modulu WinDDP. Díky rozmanitosti sestav, které jsme schopni upravovat podle přání a požadavků jednotlivých úřadů, mají k dispozici jakékoliv výstupy a součty spotřeb jak ve vodném tak ve stočném.

Obce, jenž řeší vymáhání, s velkou radostí ocenily modul Vymáhání, který jim umožňuje vést kompletní evidenci jednotlivých kroků vymáhání a dokumentace. Modul jim umožňuje tisk upomínek a dalších dokumentů, které podle zákona používají k připomenutí a vymáhání pohledávek, jenž mají občané vůči úřadu.

Při každém školení modulu WinDDP - Daně, dávky a pohledávky je vždy na tyto moduly myšleno a školení se zaměřuje i na práci a administraci těchto modulů.

Obcím, které tyto moduly nevyužívají rádi poskytneme podrobnější informace. Kontaktní osobou je Ing. Tomáš Appl.

Fotky:

Autor:

Ing. Tomáš Appl

Účetnictví, mzdy, ECDL

ECDL tester, který Vám pomůže s efektivním zvládnutím GORDIC programů (Daně, dávky a poplatky, Mzdy a personalistika a Účetnictví).

Energetika
Ubytování a turistika