Kariera

Úvodní stranaKariéra › Sportovní VAR akce 2019 - Rekreační areál Kamínka


Sportovní VAR akce 2019 - Rekreační areál Kamínka

24.06.2019


 Letošním organizátorem VAR akce, která se konala v pátek 21. 6. 2019 byl KORAC.

Připravili si pro nás něco opravdu speciálního a věřím, že každý byl ke konci dne příjemně unaven. Nechyběla ani skvělá společnost, dobré jídlo a osvěžení v podobě piva nebo kofoly.

Jak celý program probíhal? 

V rekreačním rezortu jsme se začali scházet mezi 13 a 14 hodinou. Jakmile byli na místě účasníci ze všech VARů (Korac, ASI, BNSOFT a FPO) zábava mohla začít. Pořadatelky z Koracu vysvětlily pravidla, rozdělili jsme se na týmy podle firem a s každou skupinou šel vždy jeden zástupce z Koracu aby hlídal, že jsme úkoly splnili.

Cílem byl výšlap na rozhlednu Brdo, která byla vzdálená cca 3 kilometry tam a potom i zpět. A rovněž jsme po cestě měli najít 6 praporků a splnit úkoly. Celou dobu jsme pochodovali lesní cestou a zdolali jsme i náročný kopec.
Každý se v něčem překonal, ale hlavně že bylo veselo! Jakmile jsme vylezli nahoru k rozhledně, byla možnost si na chvíli odpočinout, osvěžit se pivem a vylézt na rozhlednu a kochat se krásami z přírody. 

Celý pochod nám zabral asi 3 hodiny. 

Od 17 hodiny jsme se zaslouženě občerstvili grilovanou vepřovou kýtou s chlebem, kuřecími řízečky, šopským salátem a sterilovanou zeleninou. Po celou dobu programu přišla k chuti bečka piva - světlé točené pivo Beran. 

A kdo vyhrál? Na to, že jsme omylem vynechali jeden úkol, tak jsme to celé vyhráli! Odměnou byla lahev whisky Tullamore Dew, kterou s chutí kluci rádi ochutnali při cestě nazpět.

Náš tým pracoval usilovně až do poslední chvíle a nejtěžším úkolem bylo mlčení, než se dostanete k dalšímu praporku. Naopak kreativní úkol byl vymyslet báseň, která vystihuje naše pocity z pochodu a Bc. Tomáš Winige, DiS. byl skvěle naladěn a rýmy z něj doslova sršely.
Co se týče vědomostí, padly i otázky typu "Kolik distributorů má Gordic" atp. a s tím si skvěle poradil Ing. Tomáš Appl.

Video z akce je ke zhlédnutí zde. 

Věřím, že jsme si všichni akci užili až do sytosti a už teď se těšíme na příští rok. 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz