Kariera

Úvodní stranaKariéra › GORDIC slaví 20 let od svého založení


GORDIC slaví 20 let od svého založení

04.02.2013


V pátek 1. února 2013 oslavila společnost GORDIC® dvacetileté výročí svého založení. Za tu dobu se společnost vypracovala v předního tvůrce a dodavatel informačních systémů se specializací na oblast veřejné správy. Toto zaměření, zejména díky identifikaci legislativní závislosti, bylo původním podnikatelským záměrem již od počátku existence firmy.

První produkty firmy představovala sada specializovaných ekonomických a agendových programů, které doposud – pochopitelně už v pokročilejší podobě – stále používají tisíce organizací veřejné správy. „Od roku 1990 podnikáme ve stejné oblasti, náš obrat se za tu dobu zvedl z půl milionu na téměř 800 milionů korun. Jsme pyšní na to, že GORDIC® je firma 100% česká, se 100% českým kapitálem a po celou dobu existence jsme se obešli bez úvěru,“ říká zakladatel společnosti, majitel a jednatel GORDIC®Jaromír Řezáč, který vidí 3 základy úspěchu své firmy: velká odbornost, vysoké nasazení a trocha potřebného štěstí.


Fotky:


Autor:

Ing. Zdeněk Kindl

Ředitel společnosti. Ŕídí firemní procesy, rozvoj lidských zdrojů, marketingový mix. Vykonává funkci compliance manažera.

tel. 602564366, email: zdenek.kindl@asi.cz