Kariera

Úvodní stranaKariéra › Výroční setkání GORDIC distributora Východ 2018


Výroční setkání GORDIC distributora Východ 2018

01.02.2019


Předposlední týden v lednu 25. 1. 2019 se uskutečnilo pravidelné setkání GORDIC Distributora BNSOFT s. r. o. v Sport Hotelu Hrotovice. Na akci dorazilo 65 osob.

Během dopoledne proběhla prezentační část, která zahrnovala hodnocení za rok 2018 z pohledu distributora, obchodu, implementace a vývoje.
Hlavními řečníky byli: ředitel distributora Ing. Bohumil Nekula a ředitel distribučního kanálu Ing. Ivo Dobiášek. Poté následovaly prezentace od zástupců firmy GORDIC s. r. o. z oblastí ekonomiky, metodiky, spisové služby, apod. 

Oceněn byl také náš kolega - vedoucí za VAR ASI informační technologie s.r.o. Jíří Ferbínek. Těšit se mohl z ceny sportovních digitálních hodinek a obálky s finanční odměnou. 

Po odměnách nastalo volné odpoledne s obědem o několika chodech a společeným přípitkem. Po obědě kolem 15 hodiny se většina odebrala k volné zábavě nebo na relaxační aktivity, do bazénu a vířivky.
Ke konci dne jsme se všichni sešli ve společenské místnosti s bohatým rautem, pitím dle vlastního uvážení a společenskou zábavou. Kdo chtěl mohl si zahrát společenské hry - kulečník, bowling, šipky atp. 

Celá akce se vydařila a budeme se těšit na příští rok. 

 

 

 


Fotky:


Autor:

Lucie Trnečková

Organizace školení, obchodní a redakční činnost, marketing

Je součástí vzdělávacího týmu. www.efektivniskoleni.cz