Aktuality

Úvodní stranaAktuality

ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

GORDIC Region Tour – setkání zákazníků 2024

02.07.2024


Cílem těchto setkání je především vzájemné předání zkušeností z praktického používání systému GINIS® a prodiskutování možností jeho rozvoje. Pro letošní rok bylo zvolené nové místo konání, a to Hotel Sladovna Černá Hora.

V první polovině prezentací byli hlavním tématem weboví klienti a umělá inteligence. Účastníkům prezentátoři přednesli zkušenosti z praxe, představili nové ekonomické moduly a ukázky z nich. Nejvíce účastníky zaujalo využívání umělé inteligence při vytěžování faktur. Uživatel při podání došlé faktury přetáhne PDF soubor, zvolí vytěžování faktury a program provede celé vyplnění došlé faktury za uživatele pomocí umělé inteligence. Uživatel už jen provádí letmou kontrolu a evidenci. Hlavní metodik firmy Gordic, pan Zdeněk Tišl, pak měl prezentaci k novele zákona o účetnictví a jejím aktuálním stavu.

V druhé polovině následovala prezentace k aktuálnímu stavu legislativy spisové služby a její atestace, novinky GINIS 5.24, představení personálního a platového portálu a informace ke Kybernetické bezpečnosti. Za firmu ASI informační technologie měl prezentaci Jiří Ferbínek s představením úřední desky formou SaaS v Cloudu Azure.
 
Po skončení oficiální části byl prostor na volnočasové aktivity. Návštěva pivovaru Černá Hora, degustace piva, nebo procházka po zdejším krásném okolí. Někteří účastníci kupodivu volnočasovou část využili pracovně, a to k individuálním konzultacím.
 
Dle vyplněných zpětných vazeb účastníci hodnotili akci jako dobře připravenou, přivítali po delší době změnu místa konání a pochválili odbornost prezentátorů.
 
Za nás mohu doplnit, že již pilně připravujeme další ročník 2025 a těšíme se na Vaši účast.

Fotky:


Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi.