Aktuality

Úvodní stranaAktuality

ASI informační technologie s.r.o. - Mohelnice

Tisk obrázků je již funkční, Microsoft provedl opravu v nové aktualizaci

16.03.2021


Jak jsme Vás již dříve informovali, po instalaci posledního Windows update s označením KB5000802 se začaly vyskytovat potíže při tisku obrázků z prohlížeče vidrun.

Dobrá zpráva, Microsoft již vydal novou aktualizaci, opravující chybu s tiskem. Oprava má číslo KB5001649 a již máme ověřeno u zákazníků, že po této aktualizaci je tisk v pořádku. Problém tedy nebyl na naší straně, přesto jsme kauzu bedlivě sledovali a bezprostředně informujeme o dostupném řešení.

 

 

Zdřívější zpráva:

Dobrý den,

po instalaci posledního Windows update s označením KB5000802 se začaly vyskytovat potíže při tisku obrázků z prohlížeče vidrun.
Nejsme jediný dodavatel SW, který s touto aktualizací má problémy, Microsoft se tím již zabývá a snad by k dnešnímu dni měl být tento update pozastaven.

Naštěstí náš prohlížeč má pouze "drobné" problémy s tím, že při fyzickém tisku na některé tiskárny místo obrázku (např. loga organizace) vytiskne buď nic, nebo černý čtverec.

Jinak je aplikace funkční, pokud v této kauze nastane nějaký posun, budeme Vás informovat.


Fotky:


Autor:

Jiří Ferbínek

Účetnictví

Odborník na ekonomická témata (Účetnictví, Pomocný analytický přehled, Evidence majetku - GINIS), kterým se věnuje již více než 12 let. Má bohaté zkušenosti s malými i velkými organizacemi.